Strona główna » Materiał zewnętrzny » Klocki LEGO® DUPLO® na wielki start – poznaj zestawy LEGO® dla najmłodszych

Klocki LEGO® DUPLO® na wielki start – poznaj zestawy LEGO® dla najmłodszych

lego duplo

lego duplo

Klocki LEGO® DUPLO® dają małym dzieciom nieograniczone możliwości twórczej i emocjonującej zabawy. Firma ta stworzyła serię klocków specjalnie z myślą o małych rączkach, które doskonale rozwijają wyobraźnię i wzbudzają zamiłowanie do nauki poprzez zabawę. Zapoznaj się z zestawami pełnymi barw, prostymi do ułożenia i co najważniejsze, całkowicie bezpiecznymi dla Twojego maluszka!


Wyjątkowe zestawy LEGO DUPLO dla najmłodszych budowniczych

Zestaw LEGO DUPLO Pociąg z cyferkami

Uroczy zestaw kolorowych klocków LEGO DUPLO Pociąg z cyferkami – nauka liczenia zabierze Twojego maluszka w matematyczny świat. Dzięki niemu dziecko zapozna się z cyferkami, w sposób dla niego przyjazny. Zabawka dedykowana jest dzieciom w wieku od 1,5 roku i zawiera 23 duże elementy. Z tym kompletem dziecko może układać, zdejmować, łączyć oraz sortować 10 klocków z cyferkami. Ciekawą i kreatywną zabawę wzbogacają także figurki chłopca, dziewczynki i pieska.

Pociąg z cyferkami to sposób na długą i ekscytującą zabawę, połączoną z nauką. Pociąg ma ruchome koła, otwierany dach i przyjaznych pasażerów. Z pierwszymi klockami od LEGO maluch ułoży różnego rodzaju konstrukcje, rozwinie swoją wyobraźnię i poprawi zdolności manualne. Marka zadbała o to, aby nauka z klockami była wesoła i inspirująca. Dziecko może nie tylko ustawiać klocki z cyframi, ale też jeździć pociągiem i odgrywać wiele ciekawych scenek. Chcesz pomóc dziecku w rozwoju? Postaw na pociąg z cyferkami i układaj ze swoją pociechą ciekawe konstrukcje.

Zestaw LEGO DUPLO Pociąg parowy

Fenomenalna zabawka z serii LEGO DUPLO dla najmłodszych, czyli wyjątkowy Pociąg parowy. Produkt dedykowany dzieciom w wieku 2-5 lat, zawierający 59 elementów. Pociąg parowy daje najmłodszym nieograniczone możliwości zabawy. Duże, kolorowe klocki są niezwykle proste w łączeniu dla małych rączek. Pojazd został wyposażony w silnik z funkcją ręcznego startu, dzięki któremu Twoja pociecha poczuje się jak prawdziwy maszynista.

Aby pociąg ruszył do przodu, należy go delikatnie popchnąć, a żeby się zatrzymał- przytrzymać albo podnieść. W pudełku znajduje się wszystko to, co potrzebne do skonstruowania pociągu parowego ze światłami, dźwiękami i wagonem pasażerskim oraz 5 różnokolorowych klocków funkcyjnych, wywrotkę z węglem, stację kolejową, drzewo i 16 fragmentów torów. Firma LEGO nie zapomniała też uzupełnić zestaw o figurki: maszynisty, dziecka i wiewiórki, które uatrakcyjniają zabawę i odgrywanie scenek. W pudełku znajdziesz też dodatkowe akcesoria, będące gwarancją zabawy bez granic! Są to: bagietka, łopata, walizka czy kanister paliwa.

Pomóż dziecku ustawić pięć klocków funkcyjnych na torach, przesuwaj je w różne miejsca i ciesz się wraz z maluchem efektem np. zmiana kierunku, zatrzymanie pociągu, włączenie świateł, tankowanie, odegranie sygnału dźwiękowego. Wymyślajcie razem ciekawe historię i wyruszcie w świat przygód z klockami LEGO DUPLO.

Zestaw LEGO DUPLO Pociąg towarowy

Kolejna propozycja dla fanów pociągów, ale nie tylko. Zestaw LEGO DUPLO Pociąg towarowy to rozbudowany, imponujący zestaw dla dzieci w wieku 2-5 lat. W pudełku znajdziesz 105 duże, kolorowe elementy, łatwe do ułożenia przez najmłodszych budowniczych. Z pociągiem towarowym maluch może wymyślać wiele emocjonujących, pełnych akcji historii. Zabawka ta daje niemal nieograniczone możliwości twórczej, kreatywnej i rozwijającej dziecko zabawy.

Co znajdziesz w pudełku?

Komplet zawiera klocki, które pozwolą na wybudowanie lokomotywy z funkcją ręcznego startu, światłami i dźwiękami oraz 2 wagony towarowe z wywrotkami, 5 klocków funkcyjnych, port z małym dźwigiem i łódką, duży dźwig, kawiarnię, stację przeładunkową i 24 fragmenty torów (zwrotnica, wzgórza, przejazd kolejowy, kozły oporowe). Zabawę urozmaicają figurki maszynisty, kapitana, sklepikarza i mewy. Nie zabrakło także wyjątkowych akcesoriów, takich jak: tabliczka czekolady, butelka mleka, sieć rybacka, ekspres do kawy, kubek, pompa paliwa, paczka, kasa sklepowa, ryba, menu, klucz, banany, bagietka.

Czym wyróżnia się ten pociąg od marki LEGO? Przede wszystkim jest łatwy w obsłudze i pozwala na fantastyczną zabawę klasycznymi pociągami, które podobają się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Z tą zabawką Twoje dziecko wcieli się w rolę maszynisty. Nie tylko zazna mnóstwo frajdy, ale też rozwinie swoje zdolności manualne. Pamiętaj o tym, że klocki rozwijają małą motorykę najmłodszych, ćwiczą koordynację ręka-oko, a przy tym pobudzają wyobraźnię.

Zestaw LEGO DUPLO Dzień z życia w żłobku

Idealna propozycja z serii LEGO DUPLO dla dziewczynki, jak i małego chłopca. Klocki Dzień z życia w żłobku to produkt powstały z myślą o dzieciach w wieku od 2 roku życia, zawierający 67 elementów. Z tymi klockami maluszek może odgrywać z rodzicami czy rówieśnikami, ciekawe role i scenki z życia w żłobku, które przygotują go na pobyt w tym miejscu.

To nie tylko zabawka gwarantująca wiele radości, ale także edukacyjna. Pomoże Twojej pociesze nauczyć się liczb i kolorów. Ten zestaw od LEGO zachwyca wieloma detalami i żywymi barwami. Baw się wspólnie z dzieckiem, przygotowując różne ciekawe scenki tematyczne, jak np. malowanie palcami, jedzenie przekąski, mycie rąk itp. Ta kolorowa zabawka edukacyjna zawiera mnóstwo autentycznych elementów i doskonale rozwija umiejętności motoryczne maluszka.

Zestaw Dom rodzinny 3 w 1

Ostatnia w naszym zestawieniu zabawka, czyli Dom rodzinny 3 w 1 LEGO DUPLO dla maluszków w wieku od 3 roku życia. W pudełku znajduje się 218 elementów pozwalających na ułożenie szczegółowego modelu domu. Producent do zestawu dołączył też 7 figurek i świecący klocek w kształcie gwiazdy, który da maluszkom mnóstwo radości.

W domu rodzinnym Twoje pociecha odegra liczne scenki z życia rodzinnego, nauczy się umiejętności społecznych, a przy tym będzie miała możliwość wyrażenia siebie. To idealna zabawka dla wszystkich młodych budowniczych, którzy uwielbiają popularną zabawę w dom. Rodzicom natomiast produkt ten pomoże w nauce zdrowych nawyków u najmłodszych członków rodziny.

Klocki z serii LEGO DUPLO to sposób na długą, swobodną i edukacyjną zabawę, która przyczyni się do prawidłowego rozwoju maluszka.