Strona główna » Materiał zewnętrzny » Jak zabić nudę na spacerze z dzieckiem dzięki deskorolce

Jak zabić nudę na spacerze z dzieckiem dzięki deskorolce

deskorolka dziecięca

deskorolka dla dzieci

Spacery to dla dzieci samo zdrowie i ruch, a jeśli można je połączyć z jakimś sportem, jest to idealna sytuacja. Szczególnie małe dzieci czasem ciężko jest namówić na wyjście, natomiast gdy mają jakąś atrakcję na spacerze, mogą same prosić o wyjście. Jedną z dużych atrakcji sportowych, oprócz roweru i hulajnogi, jest właśnie deskorolka.


Deskorolki dziecięce

Deskorolki dziecięce posiadają modele nawet w opcji od 3 roku życia. W tym okresie jest najłatwiej zachęcić dziecko do nowego sportu. Jednak należy to zrobić umiejętnie, aby nie zrazić malucha. Kluczowe jest wybrać odpowiednią deskorolkę dla dziecka. Musi być przede wszystkim bezpieczna, bo najmłodsze dzieci nie mają jeszcze takiej umiejętności balansowania.

Deskorolki dla maluchów od 3 roku życia są odpowiednio mniejsze i wspomagają manewrowanie i stabilne ułożenie stóp. Taki spacer z deskorolką sprawi, że dziecko poczuje się dumne, że opanowało taki sprzęt. Zachęcanie do aktywności fizycznej to doskonały pomysł, a im wcześniej pomyśli się o tym, tym lepiej. Już trzylatki bez problemu poradzą sobie z deskorolką, a jeśli wyrobią sobie pewne nawyki wcześnie, to większa szansa, że zechcą je kontynuować w dalszym życiu. Może się wydawać, że trzylatek nie powinien jeszcze jeździć na desce, jednak nic bardziej mylnego. Nawet tak małe dzieci powinny ćwiczyć swoją równowagę i nie obawiać się deskorolek dla dzieci. Kto wie, zawsze może okazać się, że w przyszłości dziecko będzie chciało jeździć wyczynowo na tym sprzęcie.

Cechy dobrej deskorolki dla dzieci na przykładzie producenta QKIDS

Jeśli mowa o pierwszej deskorolce, to musi być ona sprawdzona i od producenta, który zna się na tym, co robi. Taki właśnie jest QKIDS, który oferuje deskorolkę fiszkę, dedykowaną dzieciom już od 3 roku życia. Z powodzeniem można wybrać pierwszą deskorolkę dla dziecka od QKIDS. Ta deskorolka fiszka przede wszystkim jest wytrzymała i stabilna. Konstrukcja wykonana z aluminium i antypoślizgowy, kratowany podest zrobiony z tworzywa odpornego na złamanie, to podstawa tego sprzętu. Poliuretanowe koła z domieszką kauczuku zapewnią sprawną jazdę. Bezpieczeństwo użytkowania tego produktu to ogromny plus, bo w przypadku dzieci jest to bezwzględny priorytet. 

Czym wyróżniają się ten deskorolki dziecięce QKIDS?

Deskorolka dziecięca jest stabilna, a jednocześnie lekka. Posiada specjalny uchwyt, który przyda się nie tylko przy przenoszeniu deskorolki, ale przy robieniu tricków. Specjalne łożyska w deskorolce, będą dobre nawet do ekstremalnej jazdy i umożliwiają toczenie deskorolki. Dzięki jeździe na takim sprzęcie, dzieci ćwiczą kondycję i koordynację ruchową, co doskonale zwiększa ogólną wytrzymałość organizmu.

Deskorolka dla dzieci ma kompaktowy rozmiar i piękny, unikatowy design do wyboru, w wersji dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Miętowy, subtelny kolor lub wizerunek jednorożca zachwyci małą miłośniczkę sportu, a głęboki granat i czerń lub motyw kosmosu spodobają się urwisom płci męskiej. Tak ciekawy design to dodatkowy argument, aby zacząć jeździć na deskorolce.