Strona główna » Materiał zewnętrzny » Wyjątkowe pomysły na kreatywny prezent dla przyjaciółki

Wyjątkowe pomysły na kreatywny prezent dla przyjaciółki

prezent dla przyjaciółki

Dobry prezent to… kreatywny prezent dla przyjaciółki – nikt chyba nie ma wątpliwości co do tego, że nie liczy się cena czy wielkość upominku. Liczy się dobry pomysł, chęci i zaangażowanie – wszystko to, co sprawia, że obdarowana prezentem osoba wie, że został on przygotowany specjalnie z myślą o niej!


Najlepsza niespodzianka dla przyjaciółki? Tymi prezentami zrobisz furorę!

Kreatywność to coś, co każdy z nas – w mniejszym lub większym stopniu – powinien posiadać. Oczywiście nie wszyscy są skłonni do tego, by mówić o sobie „kreatywny” lub „kreatywna”, ale w głębi duszy każdy ma w sobie coś z artysty… Niekiedy potrzeba trochę czasu, by tę artystyczną stronę wydobyć na wierzch, innym razem zaś objawia się sama, zupełnie nieproszona, ale za to bardzo przydatna. Przydaje się między innymi przy poszukiwaniu pomysłów na prezent.

kubek ze zdjeciem dla przyjaciolki

Co na kreatywny prezent dla przyjaciółki?

To pytanie, które zadaje sobie wiele osób. Zarazem to także pytanie, na które wcale nie tak łatwo znaleźć dobrej odpowiedzi… chyba że ma się na nią dobry sposób. Tym sposobem może być sięgnięcie po prezent personalizowany, czyli taki, który za sprawą samodzielnie wybranych napisów lub zdjęć nabiera wyjątkowych cech. Potrzeba jedynie odrobiny wspomnianej już kreatywności, aby stworzyć coś niepowtarzalnego, co na pewno ucieszy obdarowaną osobę.

personalizowana swieca dla przyjaciolki

Za przykład niech posłuży personalizowana świeca dla przyjaciółki SPALĘ CI DOM. I choć tytułowa „groźba” mogłaby zabrzmieć dość niepokojąco, to przecież pomiędzy przyjaciółmi tego rodzaju żarty są na porządku dziennym – i doskonale wiadomo, że mają podtekst humorystyczny, nie zaś „ostrzegawczy”. Sama zaś świeca prezentuje się naprawdę pięknie i bez wątpienia znakomicie sprawdzi się w roli upominku.

Wspaniałym pomysłem na prezent będzie też kubek dla przyjaciółki PREZENT DLA BFF, który pozostawia jeszcze większe pole do kreatywnego – a jakże! – popisu. Jeśli chcesz, możesz zdecydować się na wariant sentymentalny. Umieścić na kubku Wasze najpiękniejsze zdjęcie i opatrzyć całość miłym podpisem. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby zdecydować się także na coś… bardziej nietypowego.

Może jakaś humorystyczna, delikatnie ale i sympatycznie kompromitująca fotka z wakacji z żartobliwą adnotacją? Pomiędzy przyjaciółmi wszystkie chwyty są przecież dozwolone!

Pomysłowy prezent dla najbliższej osoby

Jak widzisz, przygotowanie kreatywnego prezentu wcale nie musi być trudne. Wręcz przeciwnie – to właśnie Ty najlepiej znasz swoją przyjaciółkę, najłatwiej więc dopasujesz coś w sam raz dla niej. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, co sprawdzi się lepiej, a co gorzej – wszystko wszak uzależnione jest od tego konkretnego przypadku.

Jeśli przyjaciółka jest minimalistką, która nade wszystko ceni sobie to, co da się wykorzystać – na pewno spodoba jej się prezent praktyczny. Jeśli najbardziej liczy się estetyka, a walory użytkowe schodzą na dalszy plan – z pewnością dobrym wyborem będą różnego rodzaju osoby.

Z pewnością zaś dobrym pomysłem będzie zajrzenie już teraz na Crazyshop.pl, gdzie czeka jeszcze więcej pomysłów na https://www.crazyshop.pl/prezenty-dla-przyjaciolki,1548!