Strona główna » Materiał zewnętrzny » Wózki dziecięce 3 w 1 – funkcjonalne rozwiązanie dla rodziców ceniących wygodę

Wózki dziecięce 3 w 1 – funkcjonalne rozwiązanie dla rodziców ceniących wygodę

wózek 3w1

Wózek dla dziecka to całkowicie niezbędny element wyprawki, bez którego trudno się obyć na spacerze, zakupach, czy wyjeździe. Można wymieniać wiele różnic pomiędzy modelami wózków, jednak najpierw warto zastanowić się przede wszystkim, czy poszukuje się wózka wielofunkcyjnego, czy może jedynie z gondolą odpowiednią dla niemowląt. Dlaczego warto wziąć pod uwagę wózek wielofunkcyjny i czym różni się on od innych modeli?


Czym jest wózek wielofunkcyjny?

Wózki dziecięce wielofunkcyjne to modele, w których stelaż na kółkach jest uniwersalny, używany zarówno z gondolą, jak i spacerówką, a często także wraz z fotelikiem samochodowym. Tego rodzaju nowoczesne wózki wyposażone są w wygodny system wpięć, który pozwala zmienić siedzisko w krótką chwilę bez użycia siły. Wystarczy nacisnąć w odpowiednim miejscu, by wypiąć z ramy wózka gondolę i zastąpić ją fotelikiem lub siedziskiem wózka spacerowego.

W modelu wózka dziecięcego 2 w 1 spotkać się można ze wpinaną w stelaż gondolą oraz siedziskiem spacerówki. Wózek 3 w 1 posiada dodatkowo fotelik samochodowy również pasujący do zapięć w jego ramie.

Wygodne rozwiązanie przy opiece nad niemowlakiem

Opieka nad maluszkiem bywa pełna wyzwań, a artykuły dziecięce takie jak wózki mają za zadanie ułatwiać ją tak, jak to tylko możliwe. W przypadku wielofunkcyjnego modelu wózka dziecięcego to właśnie na wygodę i ułatwianie codziennych zadań zwrócono szczególną uwagę. Systemy, które pozwalają na zmianę siedziska wózka, chodzą lekko, nie wymagają użycia siły i mogą być obsługiwane przez jednego opiekuna bez dodatkowej osoby do pomocy. To bardzo ważne, zwłaszcza poza domem, kiedy nie zawsze można liczyć na wsparcie.

Wózek 3 w 1 jest wygodnym wyborem także ze względu na łatwe przenoszenie dziecka pomiędzy domem, samochodem i innymi punktami, które zamierza się odwiedzić. Maluch może zostać wpięty w fotelik samochodowy jeszcze w domu i wygodnie przeniesiony do auta. Jeśli zaśnie podczas drogi, nie trzeba go budzić – wystarczy delikatnie wyjąć z samochodu cały fotelik i wpiąć go w ramę wózka, by wybrać się ze śpiącym dzieckiem na przykład na zakupy.