Strona główna » Materiał zewnętrzny » Urządzenie do oczyszczania twarzy – co wybrać?

Urządzenie do oczyszczania twarzy – co wybrać?

czyszczenie-twarzy

Oczyszczanie twarzy jest jednym z najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych. To właśnie dzięki niemu można zadbać o promienną i świeżą cerę wolną od zaskórników i rozszerzonych porów. Zwykle panie chętnie umawiają się na zabieg oczyszczania twarzy w salonach kosmetycznych, jednak przy pomocy odpowiednich urządzeń, mogą one same zadbać o swoją cerę i zrobić to równie skutecznie. Tak więc, na jakie urządzenia do oczyszczania twarzy warto postawić?


Sauna do twarzy – jakie wybrać?

Na jakie urządzenia do oczyszczania twarzy warto postawić? Pierwsze urządzenie do oczyszczania twarzy, które warto posiadać to jonowa sauna. Z pewnością każda z kobiet nie raz próbowała popularnej „parówki”, która miała rozszerzyć pory i przygotować ją do manualnego oczyszczania. Z wykorzystaniem jonowej sauny wystarczy jedynie 15 minut, by cera została dogłębnie oczyszczona, a jednocześnie nawilżona.

Zabieg, który można przeprowadzić z wykorzystaniem sauny do twarzy jest porównywalny pod względem efektów do tych, które można osiągnąć w salonie kosmetycznym. Skóra będzie gładka i wyraźnie zmiękczona.

Soniczna szczoteczka do mycia twarzy

Zmywanie makijażu zwykle zajmuje paniom najwięcej czasu, a dochodzi do tego również rutynowa, wieczorna pielęgnacji. Z wykorzystaniem szczoteczki sonicznej do mycia twarzy, zabiegi pielęgnacyjne i oczyszczające będą o wiele przyjemniejsze. Dzięki technologii wibracyjnej, szczoteczka ta nie tylko dogłębnie oczyści twarz z resztek makijażu i innych zanieczyszczeń, a dodatkowo zafunduje cerze masaż pobudzający krążenie.

Efekty związane z działaniem szczoteczki sonicznej do twarzy można zauważyć niemal natychmiastowo. Skóra będzie wyraźnie gładsza, a także stopniowo będzie rozwiązywał się problem z nieestetycznymi zaskórnikami. Masaż wibracyjny pobudzi również skórę i nada jej promiennego wyglądu.

Urządzenie do mikrodermabrazji

Zaskórniki to niezwykle problematyczne i nieestetyczne czarne kropki, z którymi zmaga się praktycznie każda kobieta. Urządzenie do oczyszczania twarzy ma więc przede wszystkim pomóc ten problem rozwiązać. Podręczny i kompaktowy gadżet do mikrodermabrazji z pewnością przyda się w domowej pielęgnacji i poradzi sobie nawet z najbardziej upartymi zaskórnikami, przebarwieniami lub łuszczącym się naskórkiem.

Zwykle urządzenia do mikrodermabrazji wyposażone jest w kilka różnych nasadek, a także różne poziomy intensywności więc skutecznie usunie ono zanieczyszczenia pozostawiając skórę gładką i przyjemną w dotyku.