Strona główna » Materiał zewnętrzny » Stylowe wózki dziecięce klasy premium – Cybex Priam

Stylowe wózki dziecięce klasy premium – Cybex Priam

W obecnych czasach rodzice, którzy stoją przed decyzją o zakupie wózka dla dziecka mają do dyspozycji ogrom modeli o różnym przeznaczeniu, kształcie, kolorze i estetyce wykonania. Pośród wszystkich modeli na które warto zwrócić uwagę znajdują się również stylowe wózki Cybex Prime, które zaskakują designem i funkcjonalnością. Warto się przyjrzeć im bliżej.


Stylowe wózki Cybex Priam

Wózki Cybex Priam to najbardziej stylowe wózki jakie są obecnie dostępne na rynku. Rama zastosowana w wózkach Cybex Priam stanowi doskonałą bazę, do której następnie można montować kolejne akcesoria jakie oferuje producent. W przypadku noworodka mamy na początek do czynienia z gondolą Lux nowej generacji albo wielokrotnie nagradzanym fotelikiem samochodowym dla niemowląt Cloud Z i-Size.

Dla dzieci, które już samodzielnie siadają Cybex oferuje bardzo wytrzymałe i funkcjonalne siedzisko, które zapewne posłuży przez wiele lat. Siedzisko można zainstalować zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Dostępność różnorodnych kolorów i dostępnych kolekcji dają nieograniczone możliwości do tego aby stworzyć przyjemny dla oka, designerski i bardzo komfortowy wózek dla dziecka.

Rozwiązania jakie oferuje wózek Cybex są niezwykle wygodne. Wystarczy wybrać komponenty jakie oferuje producent i w bardzo prosty, intuicyjny sposób zamontować je na ramie wózka.

Cybex Gondola Priam Lux

Gondola Priam Lux nowej generacji jaką oferuje Cybex doskonale nadaje się dla dzieci od momentu narodzin do około szóstego miesiąca życia. Montaż gondoli na stelażu jest niezwykle prosty i nie trwa długo. Akcesoria jakie przeznaczono do gondoli Cybex Priam Lux nowej generacji zapewniają wygodę i komfort nie tylko dziecku ale i rodzicom. Jest możliwość wyboru wielokolorowych tapicerek z kolekcji Fashion Collection i Fashion Collaboration, co oznacza, że gdy tylko chcesz możesz w każdej chwili zmienić wygląd wózka.

Tapicerka Priam

Tapicerkę można wybierać spośród bardzo nietuzinkowych kolorów i wzorów co zdecydowanie wyróżni wózek na tle innych. To doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy mają wysokie poczucie estetyki. Dobierając odpowiednią tapicerkę można dopasować nowoczesne wózki Cybex Priam do indywidualnego stylu życia. Tapicerki siedziska są wymienne dlatego za każdym razem gdy tylko zapragniesz możesz zmienić styl i wygląd wózka.

Wygoda podróżowania z wózkami i akcesoriami Cybex Priam

Rozwiązania jakie oferuje wózek Cybex Priam dla często podróżujących również są bardzo funkcjonalne. Słynny fotelik Cloud oferowany przez tego producenta, może być montowany na stylowej ramie Priam oraz na bazie isofix jaką bez problemu każdy rodzic może zainstalować w swoim samochodzie. Prócz nietuzinkowego designu, określają go wysokie funkcje bezpieczeństwa.

Fotelik samochodowy dla niemowląt wyposażony jest w system ochrony przed uderzeniem bocznym, który we współpracy z pochłaniającą energię skorupą fotelika, diametralnie podnosi bezpieczeństwo dziecko podczas podróży w przypadku ewentualnej kolizji.

Warto przejrzeć całą gamę rozwiązań jakie oferuje Cybex w serii Priam. To idealne połączenie pięknych wzorów, kolorów oraz funkcjonalności i bezpieczeństwa.