Strona główna » Materiał zewnętrzny » Stokke Tripp Trapp, czyli krzesło, które rośnie wraz z dzieckiem

Stokke Tripp Trapp, czyli krzesło, które rośnie wraz z dzieckiem

krzesło Stokke Tripp Trapp

Rodzice uwielbiają funkcjonalne produkty, które rozwijają się wraz z dzieckiem. Należy do nich krzesło Stokke Tripp Trapp. Pozwala dziecku jeść wraz z całą rodziną przy stole. To produkt godny uwagi.


Krzesło Stokke Tripp Trapp rośnie wraz z dzieckiem

Krzesło Stokke Tripp Trapp zostało zaprojektowane przez Petera Opsvika i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców. Rozwija się wraz z dzieckiem. Jest chętnie kupowane od 1972 roku, gdy po raz pierwszy pojawiło się na rynku. Zdecydowanie musi znaleźć się w Twoim domu, jeżeli chcesz wraz z pociechą jeść wspólne posiłki w komfortowych warunkach.

Czym wyróżnia się krzesło Stokke Tripp Trapp?

Stokke Tripp Trapp to krzesło, którego nie może zabraknąć w Twoim domu, jeżeli masz dziecko. Wreszcie zjecie wszyscy razem posiłek przy wspólnym stole. Dziecko poczuje się jak równoprawny członek rodziny, czyli dokładnie tak jak powinno być. Krzesło ma regulowane siedzisko oraz podnóżek, dlatego bez większych problemów dostosujesz je do wzrostu pociechy. Możliwa jest regulacja jego głębokości oraz wysokości, a więc maluch będzie czuł się na nim komfortowo bez większych problemów.

Stokke Tripp Trapp wyróżnia się klasycznym skandynawskim designem, dlatego bez trudu uda się to krzesło dostosować do aranżacji niemal każdego wnętrza. Krzesło jest w dodatku dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, dlatego jak najbardziej można dopasować je do aranżacji przestrzeni. Sprawdzi się zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

Przeczytaj także: Wyposażenie pokoju dziecięcego – co jest najważniejsze?

Warto podkreślić, że do krzesła można dokupić wiele atrakcyjnych dodatków. Podniesiesz w ten sposób komfort użytkowania i zapewnisz dziecku pełne dopasowanie do potrzeb. Krzesło będzie wtedy w pełni spersonalizowane.

Krzesło Stokke Tripp Trapp o jakości, która zachwyca

Krzesło Stokke Tripp Trapp zostało wykonane z wysokiej jakości drewna, dlatego bez dwóch zdań można powiedzieć, że jest dopasowane do potrzeb wymagających rodziców poszukujących dla swoich dzieci wszystkiego, co najlepsze. Powstało z dbałością o najdrobniejsze detale. Wiele można by o tym krześle powiedzieć, ale najważniejsze jest to, że spełnia oczekiwania dzieci i zapewnia im wygodne miejsce do siedzenia. Stworzone zostało z myślą o wszystkich potrzebach dzieci.

Krzesło Stokke Tripp Trapp jest wielowymiarowe, praktyczne i pod względem estetycznym nie budzi żadnych wątpliwości, że jest po prostu atrakcyjne. Wysoka jakość i efektowny wygląd to atuty, które zdecydowanie zasługują na uwagę.