Strona główna » Materiał zewnętrzny » Spacer na najwyższym poziomie: Cybex Priam 4.0 – niezwykła spacerówka

Spacer na najwyższym poziomie: Cybex Priam 4.0 – niezwykła spacerówka

vexpi spacerowka

Wybór wózka spacerowego bywa trudnym zadaniem. Każdy rodzic chce wozić swoje maleństwo w ładnej, bezpiecznej i komfortowej spacerówce. Taki wózek powinien być łatwy do złożenia i transportu w samochodowym bagażniku. Te wymagania spełnia wózek Priam Cybex. Przeczytaj i dowiedz się więcej na temat jego zalet.


Pierwszy krok w odkrywaniu uroku PRIAMA CYBEX – Przyjrzyjmy się bliżej!

Na rynku akcesoriów dla niemowląt jest wiele wózków i spacerówek. Szeroki asortyment to zarazem różny przedział cenowy i rozmaita jakość produktów. Dzięki temu każdy może kupić taką spacerówkę, jaka odpowiada jego potrzebom i budżetowi. Z drugiej strony coraz więcej rodziców zwraca uwagę nie tylko na estetykę wykonania i ogólny wygląd spacerówki, ale też na jakość stelaża i użytych materiałów oraz na różne techniczne funkcjonalności. Ważne są sprawne hamulce i ułatwienia przy pokonywaniu schodów. Ponadto spacerówka powinna być lekka i łatwa do manewrowania. Taki właśnie jest wózek spacerowy Priam Cybex – nowoczesna spacerówka, niezwykle wytrzymała i elegancka, a przy tym bezpieczna i komfortowa dla maluszka.

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o PRIAMIE CYBEX 2.0 – Poznaj standardowe wyposażenie!

Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać spacerówkę Priam Cybex? Spójrz, jak wiele zalet ma ten wózek spacerowy dla niemowląt:

  • bezobsługowe koła wózka Cybex Priam, których nie trzeba pompować ani wymieniać;
  • solidny stelaż, na którym możesz tez zamontować niemowlęcą gondolę Lux Cybex Priam;
  • amortyzatory oddzielne dla każdego koła, co ułatwia spacery nawet w trudnym terenie;
  • bezawaryjne hamulce, dzięki którym natychmiast zatrzymasz wózek i zabezpieczysz go przed mimowolnym stoczeniem się po pochyłym terenie;
  • możliwość wyboru różnych kolorów siedziska i budki ochronnej, przy czym są to materiały wytrzymałe i miłe w dotyku;
  • regulowane oparcie siedziska Priam Cybex i wysokość podnóżka, dzięki temu dziecko jest zawsze w komfortowej pozycji;
  • łatwość składania wózka do 2 pozycji, co ułatwia transport i przechowywanie;
  • wygodny, dość duży pojemnik na akcesoria niemowlęce lub drobne zakupy;
  • elegancki, minimalistyczny design wózka.

Czym różnią się recenzje PRIAMA CYBEX 2.0? – Zanurz się w świat opinii użytkowników!

Wymienione wyżej zalety sprawiają, że wózek Priam Cybex cieszy się doskonałymi opiniami rodziców, którzy go użytkują. Taki wózek z łatwością posłuży kilkorgu dzieciom w rodzinie, bo nie psuje się, a przy odpowiednim czyszczeniu wygląda zawsze jak nowy. Zastanawiasz się, gdzie kupić wózek Cybex Priam? Spacerówki i wózki wielofunkcyjne tej marki są sprzedawane w sklepie internetowym na vexpi.pl. Kupisz tam także foteliki samochodowe, leżaczki, wanienki do kąpieli i wiele innych akcesoriów, przydatnych w opiece nad niemowlęciem. Zrób wygodne zakupy i zaopatrz się we wszystko, czego potrzebuje Twoje dziecko.