Strona główna » Materiał zewnętrzny » Słoik do świec i inne opakowania kosmetyczne

Słoik do świec i inne opakowania kosmetyczne

słoik do świec

sloik do swiec i inne opakowania kosmetyczne

Aromatyczne świece od lat nie tracą na popularności. Chętnie są wybierane z wielu względów, gdyż nie tylko ich zapach może odprężać, ale również nadać odpowiedniego nastroju. Do tego spora część osób decyduje się na zakup świec, gdyż mogą one pięknie ozdobić mieszkanie. Na rynku nie brak produktów, które nadają im atrakcyjnego wyglądu. Dowiedz się, dlaczego słoiki do świec są tak popularne.


Świece – dlaczego te w słoiku są popularniejsze?

Na rynku można znaleźć wiele świec o różnych kształtach, aromatach czy kolorach. Jednak nie bez powodu najpopularniejsze są właśnie te w słoikach. Takie produkty są chętnie stosowane do aranżacji wnętrz i mogą nadać mieszkaniu atrakcyjnego wyglądu. Wśród zalet świec w słoikach można wymienić:

  • elegancki wygląd,
  • ochronę przed zanieczyszczeniem na świeci,
  • zabezpieczenie pozwalające na zachowanie topiącego się wosku w środku,
  • ochronę przed przypadkowym zgaszeniem płomienia lub zapalenia się rzeczy położonych w pobliżu świecy.

Zatem zdecydowanie się na zastosowanie słoików do świec będzie atrakcyjne dla klientów nie tylko pod względem estetycznym, ale także praktycznym. Do tego warto pamiętać, że używając naturalnego wosku, który miękki warto zastosować szklane opakowanie, które zapobiegnie powstawaniu odkształceń.

Słoiki do świec – jakimi cechami powinny się charakteryzować?

Słoiki do świec możesz znaleźć w specjalistycznych hurtowniach internetowych, takich jak Emcor. Warto jednak pamiętać, że takie produkty powinny charakteryzować się odpowiednimi właściwościami. Idealne słoiki do świec, to takie, które:

  • mają atrakcyjny wygląd,
  • wyposażone są w specjalny gwint, dzięki czemu nieużywane świece można zabezpieczyć zakrętką,
  • wykonane są z grubego szkła, które nie jest wrażliwe na oddziaływanie ciepła.

Na stronie internetowej emcor-opakowania.pl znajdziesz słoiki do świec dostępne w pojemnościach od 30 ml do 500 ml. Dzięki temu możesz zmieścić w nich wyroby o różnej wielkości. Do tego, w zależności od preferencji słoiki do świec wybierzesz transparentne, lub brązowe. Te pierwsze idealnie się sprawdzą przy produktach, w których zastosowano barwnik. W ten sposób możesz ochronić świece przed oddziaływaniem warunków zewnętrznych, a przy tym podkreślić jej piękny kolor. Natomiast brązowe słoiki to doskonały pomysł na opakowanie dla produktów wykonanych z naturalnego wosku.

Słoiki szklane – nie tylko do świec

Jeśli prowadzisz manufakturę kosmetyczną i wyrabiasz świece, przydadzą się także opakowania kosmetyczne. Zastosowanie podobnej estetyki produktów pozwala na uzyskanie większej rozpoznawalności marki. Dzięki temu stali klienci szybciej zauważą nowości od Twojej firmy na sklepowej półce. Warto jednak zdecydować się na produkty o jak najlepszych parametrach.Opakowania kosmetyczne powinny mieć atest, dzięki czemu masz pewność, że są stworzone z bezpiecznych materiałów, które nie wejdą w reakcję z Twoimi wyrobami. Do tego zadbaj, aby nie tylko estetycznie się prezentowały, ale również były trwałe. W końcu klient, zanim ma szansę na przetestowanie kosmetyków czy świec, najpierw ogląda opakowanie.