Strona główna » Materiał zewnętrzny » Jesteś babcią lub dziadkiem i nie wiesz jaki prezent sprawić nowonarodzonemu wnukowi oraz jego rodzicom?

Jesteś babcią lub dziadkiem i nie wiesz jaki prezent sprawić nowonarodzonemu wnukowi oraz jego rodzicom?

śpiworek niemowlęcy
śpiworek do spania dla niemowlaka
fot. materiały prasowe

Narodziny wnuczki lub wnuka to wspaniała chwila w życiu każdej babci i każdego dziadka. Taki młody człowieczek dostarcza nowej energii oraz chęci dbania o swoje zdrowie. W końcu jak najdłużej chcemy towarzyszyć maluchowi w jego poznawaniu świata. Na pierwsze spotkanie z maluszkiem warto zakupić praktyczny i jednocześnie efektowny prezent. Jakie produkty są aktualnie najbardziej mile widziane przez rodziców niemowlaków? Wśród nich wymienić można: śpiworki, maty sensoryczne oraz pudełka wspomnień.


 

Śpiworek do spania dla niemowlaka

W pierwszym etapie życia dziecko spędza całe godziny na spaniu. W tym czasie najszybciej się rozwija. Warto zorganizować mu zatem wygodne miejsce do drzemki. Chodzi tutaj zarówno o łóżeczko z wysokiej jakości materacem oraz komfortowy wózek, jak i ich wypełnienie, czyli śpiworek do spania. Zadaniem takiego śpiworka jest zabezpieczenie bobasa przed rozkopaniem się oraz stworzenie przyjemnego klimatu do snu. Wysokogatunkowe śpiworki otulają malucha i zapobiegają zarówno wychłodzeniu, jak i przegrzaniu.

Duży wybór śpiworów, które idealnie nadają się do wręczenia jako prezent, znaleźć można pod adresem internetowym https://kidspace-shop.com/spiwory-dla-dzieci/. Atutem oferowanych śpiworków jest także to, że mogą posłużyć również trochę większym dzieciom. Na uwagę zasługuje dobór najlepszej jakości tkanin oraz atrakcyjny wybór kolorów i wzorów śpiworków. Sprzedawca proponuje śpiworki, które dekorowane są motywami takich zwierząt, jak: kot, zając, lew, renifer czy jednorożec.

W sprzedaży dostępne są śpiworki, które otulają całe ciałko maluszka, jak również bambusowe śpiworki idealne na lato. Śpiworki posiadają wygodna przestrzeń na nogi i są zapinane na ramionach. Warto wspomnieć, że śpiworki stanowią środek zapobiegający SIDS czyli syndromowi nagłej śmierci łóżeczkowej. Takiego otulacza dziecko nie może bowiem założyć sobie na głowę.

Mata sensoryczna dla niemowlaka

Kolejnym ciekawym pomysłem na upominek dla niemowlaka może być mata sensoryczna. Co to takiego? Jest to dedykowany maluchom dywanik, który wyposażono w atrakcyjne dla niemowlaków akcesoria, takie jak: szeleszczące folie, dzwoneczki, piszczałki. Maty wykonane są ze specjalnych materiałów. Wszystko to przyciąga wzrok oraz słuch bobasa i stymuluje jego rozwój.

Mata sensoryczna do idealne miejsce do ćwiczenia podnoszenia główki, wykonywania obrotów i zmiany pozycji. Produkty te można bez najmniejszego problemu położyć na podłodze. Stanowią bowiem bardzo dobrą izolację termiczną od podłoża. Z kolei miękkie wypełnienie gwarantuje bezpieczeństwo podczas pierwszych upadków lub potknięć.

Pudełko wspomnień

Pierwszy rok życia dziecka to okres, w którym najszybciej widać jego rozwój. Pierwsze uśmiechy, podnoszenie główki, przewracanie się na bok, nauka siadania i wstawania. W okresie tym powstaje wiele pamiątek, które warto odkładać. Dlatego wspaniałym pomysłem na prezent może być zakup pudełka wspomnień (memory box).

Memory box to idealnie miejsce do składowania takich dziecięcych gadżetów, jak: opaska ze szpitala, smoczek, grzechotka, pukiel włosów, zdjęcie USG, zdjęcia, ubranka, mleczaki.

Zestaw prezentowy dostępny w sklepie Kid-Space.shop.com obejmuje:

  • duże pudełko zamykane na magnes,
  • metryczkę,
  • lniane woreczki,
  • ozdobne małe pudełeczka,
  • buteleczki,
  • naklejki,
  • papeterię,
  • koperty na zdjęcia.

Sprzedawca oferuje także dodatkową usługę personalizacji podarunku!