Strona główna » Akcesoria » Poduszki do karmienia – ranking najlepszych produktów i producentów

Poduszki do karmienia – ranking najlepszych produktów i producentów

mała poduszka do karmienia

poduszka do karmienia

Najważniejsza rola w życiu każdej kobiety to rola matki. Przychodzi taki czas kiedy całą swoją energię i miłość przekierowujesz w stronę małego człowieka. Budowanie więzi i bliskości jest równie istotne już od pierwszych chwil po narodzinach. Całemu temu procesowi oswajania się z maleństwem, poznawania świata zewnętrznego przez małego człowieka towarzyszy czas karmienia czy to piersią czy z pomocą odpowiednich mieszanek mleka modyfikowanego.

Poduszki do karmienia

Poduszki do karmienia to funkcjonalny gadżet, który cieszy się coraz większą popularnością. Sprawuje on przydatną funkcję podporu podczas karmienia piersią czy butelką małego dziecka. Poduszki dedykowane są mamom i dzieciom już od pierwszych dni życia. Dzięki poduszce do karmienia można wygodnie oprzeć się, podłożyć ją pod rękę, wesprzeć na niej dziecko czy wykorzystać w dowolny sposób, który służy danej metodzie karmienia.

Wybranie odpowiedniej poduszki do karmienia jest szczególnie ważne, ponieważ sprzyja poprawieniu komfortu podczas spędzania długich chwil na karmieniu. Często kobiety, które wybierają karmienie piersią są zobligowane do spędzania długich godzin w niewygodnych pozycjach karmiąc swoje pociechy. Jest to naturalna kolej rzeczy, ponieważ laktacja budowana jest stopniowo przez noworodka jego potrzebą ssania. Stąd też potrzeba tak długiego karmienia, które można ułatwić dzięki zastosowaniu właściwej poduszki. Dla rodziców, którzy zdecydowali się natomiast na karmienie za pomocą butelki gadżet ten jest równie pomocny, ponieważ pozwala w obu przypadkach na stabilną pozycję rodzica jak i dziecka.

Najlepsze poduszki do karmienia

Na rynku obecnie jest kilka wariantów takiej poduszki. Mają one różne kształty, wzory, kolory, faktury i zawierają często ciekawe ozdobniki. Wszystko to by jak najbardziej poprawić komfort karmienia dziecka przez rodzica. Ciekawe propozycje w swojej ofercie prezentuje sklep Ele-mele.
Wartymi uwagi są propozycje:

1. Poduszka do karmienia La Millou

Poduszka do karmienia La Millou – jest to poduszka w pięknym i niecodziennym kształcie kury. Przyciąga ona wzrok dzięki swoim pięknym kolorom i teksturom. Poduszka do karmienia kura to pozycja, która cieszy się pozytywnymi opiniami i coraz większą popularnością pośród klientów. Została ona uszyta ręcznie, z bawełny o najwyższej jakości a jej kształt pomaga przy ergonomicznym i komfortowym karmieniu. Świetnie sprawdzi się na czas karmienia dziecka jako prawdziwa podpora, ale także posłuży na dłużej jako sentymentalna ozdoba.

2. Poduszka do karmienia Done By Dear Dots

Poduszka do karmienia Done By Dear Dots – ta z kolei poduszka ma kształt rogala. Jest to miękka i przyjemna poduszka utrzymana w jasnych stonowanych kolorach z delikatnymi zdobieniami w groszki. Starannie wykonana i zaprojektowana przez skandynawską firmę sprawdzi się w późniejszym etapie jako podparcie w czasie ćwiczenia leżenia na brzuszku czy jako podpora podczas raczkowania.

Poduszki do karmienia to doskonały gadżet dla rodziców, ponieważ sprawiają, że karmienie staje się o wiele bardziej wygodne zarówno dla osoby dorosłej jak i dla dziecka. Poduszka do karmienia kura czy Done By Dear Dots doskonale sprawdzi się jako prezent na Baby Shower czy chrzciny.