Strona główna » Dzieci » Bezpieczne zabawki dla Twojego dziecka

Bezpieczne zabawki dla Twojego dziecka

pluszowy mis

mis mailego

Pluszowe misie są lubiane przez dzieci na całym świecie. Oprócz pięknego, cieszącego oko wyglądu, ważne by były bezpieczne dla twojego dziecka. W pierwszych latach życia misie pluszowe są często najlepszymi przyjaciółmi dzieci. Towarzyszą w poznawaniu świata, są ich wspaniałymi towarzyszami, uwielbianymi przez wszystkich. Słodki pyszczek sprawia, że swoim urokiem podbijają serca dzieci na całym świecie. Są także bohaterami bajek – najpopularniejszy miś to Kubuś Puchatek.


Pluszowy miś i jego rola w życiu dziecka

Zastanawiasz się dlaczego pluszowa maskotka jest ważna dla Twojego dziecka? I dlaczego właśnie ta, a nie inna? Miś ma bogatą, długą historię. Pokochały go dzieci na całym świecie. Uroczy, miękki, miły w dotyku miś kojarzy się z beztroskim dzieciństwem. Wywołuje miłe wspomnienia, dla wielu ta zabawka to pamiątka na całe życie.

Pluszowe misie stanowią ważny element w życiu dziecka, czasami staje się on nieodłącznym przyjacielem, towarzyszy każdego dnia. W nocy staje się przytulanką, która pomaga w zasypianiu. Przytulanki dla niemowląt dają im poczucie bezpieczeństwa. Dzieci po narodzeniu często otrzymają prezenty w formie przytulanek. Dodatkowym bardzo ważnym atutem maskotek jest to, że są świetnymi towarzyszami, dającymi otuchy podczas rozłąki z najbliższymi. Pójście do żłobka, czy przedszkola jest emocjonującym etapem w życiu każdego dziecka. Misie pluszowe są jednym ze sposobów na zmniejszenie lęku separacyjnego. Kiedy dziecko zabiera swojego ulubieńca, czuje się z nim pewniej i bezpieczniej. To pomaga podczas procesu adaptacji oraz trudniejszych dni.

Pluszaki wspierają rozwój dziecka – dzięki kolorom, materiałom, a także elementom wpływają na jego zmysły. Miłe w dotyku szeleszczące zabawki mogą przypaść do gustu niemowlętom. Dla takich małych dzieci ważne, by pluszaki nie miały małych elementów. U noworodków i niemowląt świetnie mogą się sprawdzić maskotki szumiące, które uspokajają i pomagają w zasypianiu. Podczas snu dziecko może czuć się lepiej, jeśli ma pod ręką swojego ukochanego przyjaciela.

Bezpieczne i trwałe pluszaki

Zadbaj o bezpieczne przytulanki, by posiadały atesty i spełniały wymogi bezpieczeństwa. Wybieraj sprawdzone produkty dla swojego dziecka. Wysoka jakość wykonania jest bardzo ważna. Istotne, by elementy nie stanowiły zagrożenia, by nie dało się ich połknąć. Pluszaki powinny być regularnie prane, higiena to podstawa. Dobrze, jeśli są trwałe, nie ulegną uszkodzeniu podczas prania. Dla dzieci najlepsze są pluszaki miękkie, przyjemne w dotyku, nie podrażniające delikatnej skóry.

Pluszakami uwielbiają się otaczać mali i duzi, uczestniczą w zabawach, w wyjątkowych chwilach w życiu. Niech nie tylko dają radość, ale także rozwijają i wpływają korzystnie na zmysły dziecka. Zwróć uwagę, by zabawki były odpowiednie do wieku twojego dziecka. Szukaj dla swojego dziecka ja najlepszych produktów, by podczas zabawy Twoje dziecko było bezpieczne.

Wyjątkowe zabawki

Dzieci od najmłodszych lat kształtują swój gust i to właśnie rodzice, rodzina, opiekunowie pomagają w obieraniu kierunków. Stonowane barwy, w dobrym guście sprawią, że dziecko nie będzie przebodźcowane. Harmonijna, spójna stylistyka to doskonały wybór.

Myszki Maileg to wyjątkowa seria zabawek, która skrada serca i cieszy się ogromną popularnością. Te pochodzące z Danii zabawki są niesamowite, tu dbałość o detale jest widoczna na każdym kroku. Są to zabawki idealne na prezent, dzięki swojej niepowtarzalności chce się je przechowywać na pamiątkę. Te zabawki idealnie pasują do małych rączki, towarzyszą dzieciom w poznawaniu świata.

Stonowana kolorystyka tych zabawek sprawia, że pasują do każdego pokoju dziecięcego. O ich wyjątkowości świadczy także fakt, że są projektowane przez jedną z założycielek marki – Dorothę Mailil, która ukończyła szkołę projektowania.

Myszki Maileg są malutkie, mogą towarzyszyć wszędzie. Dla tych małych zabawek można dokupić świetne akcesoria, domki, łóżeczka. Do domku można kupować domowe akcesoria. Zabawa stwarza okazje do wcielania się w role, wspomaga rozwój dziecka, pomaga rozwijać wyobraźnię. Oprócz myszek pięknym pluszakiem jest także zajączek z tej serii. Starannie wykonane zabawki mogą cieszyć przez długie lata, a możliwość dokupowania elementów sprawia, że szybko się nie znudzą.

Wyjątkowe są także misie Bukowski to świetny design. Te maskotki wykonane są z bardzo dobrej jakości materiałów. Można je zakupić w mniejszej oraz w większej wersji, a każdy z nich cechuje miłe w dotyku materiały. Są to misie idealne na prezent. Dzieci je uwielbiają, wzbudzają pozytywne emocje, dają radość. Miękkie materiały dają sensoryczne doznania, piękne ubranka pluszaków w wyjątkowej stylistyce cieszą każdego obdarowanego. Marka powstała  z wielkiej, rodzinnej pasji, co można odczuć w każdym detalu.

Każdy pluszak ma swoje imię, które oddaje jeg charakter.  Przez to są jeszcze bardziej wyjątkowe  Tymi zabawkami mogą bawić się dzieci po 6 miesiącu życia. Te zabawki można prać w 30 stopniach, co pomoże dbać o higienę.